Кубок Англії з футболу 1929—1930
Кубок Англії 1929—1930 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 7 вересня 1929 — 26 квітня 1930 |
Призові місця | |
Чемпіон | Арсенал (1-й раз) |
Віцечемпіон | Гаддерсфілд Таун |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1929—1930 — 55-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Вперше титул здобув Арсенал.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
30 листопада | Борнмут енд Боском Атлетік | 2:0 | Торкі Юнайтед |
30 листопада | Барроу | 1:0 | Ньюарк |
30 листопада | Нельсон | 0:3 | Кру Александра |
30 листопада | Саут Шилдс | 2:4 | Рексем |
30 листопада | Волсолл | 1:0 | Ексетер Сіті |
30 листопада | Джиллінгем | 0:2 | Маргейт |
30 листопада | Лейтон | 4:1 | Мертір Таун |
30 листопада | Лінкольн Сіті | 3:1 | Віган Боро |
30 листопада | Лутон Таун | 2:3 | Квінз Парк Рейнджерс |
30 листопада | Гейнсборо Триніті | 0:0 | Порт Вейл |
4 грудня Перегравання | Порт Вейл | 5:0 | Гейнсборо Триніті |
30 листопада | Донкастер Роверз | 0:0 | Шилдон |
4 грудня Перегравання | Шилдон | 1:1 | Донкастер Роверз |
9 грудня Перегравання | Донкастер Роверз | 3:0 | Шилдон |
30 листопада | Ілфорд | 0:3 | Вотфорд |
30 листопада | Веллінгтон Таун | 1:4 | Стокпорт Каунті |
30 листопада | Фулгем | 4:0 | Темз |
30 листопада | Аккрінгтон Стенлі | 3:1 | Рочдейл |
30 листопада | Брайтон енд Гоув Альбіон | 4:0 | Пітерборо-енд-Флеттон Юнайтед |
30 листопада | Норвіч Сіті | 3:3 | Ковентрі Сіті |
5 грудня Перегравання | Ковентрі Сіті | 2:0 | Норвіч Сіті |
30 листопада | Карлайл Юнайтед | 2:0 | Галіфакс Таун |
30 листопада | Танбрідж Веллс Рейнджерс | 1:3 | Бат Сіті |
30 листопада | Клептон Орієнт | 0:0 | Фолкстоун |
4 грудня Перегравання | Фолкстоун | 2:2 | Клептон Орієнт |
9 грудня Перегравання | Клептон Орієнт | 4:1 | Фолкстоун |
30 листопада | Нангед | 0:2 | Бристоль Роверз |
30 листопада | Вімблдон | 1:4 | Нортфліт Юнайтед |
30 листопада | Саутенд Юнайтед | 1:0 | Брентфорд |
30 листопада | Сканторп-енд-Ліндсі Юнайтед | 1:0 | Гартлпул Юнайтед |
30 листопада | Менсфілд Таун | 0:2 | Манчестер Сентрал |
30 листопада | Баррі | 0:0 | Дагенем Таун |
4 грудня Перегравання | Дагенем Таун | 0:1 | Баррі |
30 листопада | Ньюпорт Каунті | 3:2 | Кеттерінг Таун |
30 листопада | Саутпорт | 0:0 | Честерфілд |
5 грудня Перегравання | Честерфілд | 3:2 | Саутпорт |
30 листопада | Далвіч Гамлет | 0:3 | Плімут Аргайл |
30 листопада | Нью-Брайтон | 4:1 | Ланкастер Таун |
30 листопада | Йорк Сіті | 2:2 | Транмер Роверз |
5 грудня Перегравання | Транмер Роверз | 0:1 | Йорк Сіті |
30 листопада | Ротергем Юнайтед | 3:0 | Ашингтон |
30 листопада | Олдершот | 0:1 | Нортгемптон Таун |
30 листопада | Карнарвон Атлетік | 4:2 | Дарлінгтон |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
14 грудня | Честерфілд | 2:0 | Порт Вейл |
14 грудня | Вотфорд | 1:1 | Плімут Аргайл |
18 грудня Перегравання | Плімут Аргайл | 3:0 | Вотфорд |
14 грудня | Лейтон | 1:4 | Фулгем |
14 грудня | Донкастер Роверз | 1:0 | Нью-Брайтон |
14 грудня | Стокпорт Каунті | 4:0 | Барроу |
14 грудня | Квінз Парк Рейнджерс | 2:1 | Лінкольн Сіті |
14 грудня | Бристоль Роверз | 4:1 | Аккрінгтон Стенлі |
14 грудня | Нортгемптон Таун | 6:0 | Маргейт |
14 грудня | Ковентрі Сіті | 7:1 | Бат Сіті |
14 грудня | Брайтон енд Гоув Альбіон | 4:1 | Баррі |
14 грудня | Карлайл Юнайтед | 4:2 | Кру Александра |
14 грудня | Клептон Орієнт | 2:0 | Нортфліт Юнайтед |
14 грудня | Саутенд Юнайтед | 1:4 | Йорк Сіті |
14 грудня | Сканторп-енд-Ліндсі Юнайтед | 3:3 | Ротергем Юнайтед |
19 грудня Перегравання | Ротергем Юнайтед | 5:4 | Сканторп-енд-Ліндсі Юнайтед |
14 грудня | Ньюпорт Каунті | 2:3 | Волсолл |
14 грудня | Карнарвон Атлетік | 1:1 | Борнмут енд Боском Атлетік |
18 грудня Перегравання | Борнмут енд Боском Атлетік | 5:2 | Карнарвон Атлетік |
14 грудня | Манчестер Сентрал | 0:1 | Рексем |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
11 січня | Бірмінгем Сіті | 1:0 | Болтон Вондерерз |
11 січня | Блекпул | 2:1 | Стокпорт Каунті |
11 січня | Честерфілд | 1:1 | Мідлсбро |
15 січня Перегравання | Мідлсбро | 4:3 | Честерфілд |
11 січня | Бері | 0:0 | Гаддерсфілд Таун |
15 січня Перегравання | Гаддерсфілд Таун | 3:1 | Бері |
11 січня | Ліверпуль | 1:2 | Кардіфф Сіті |
11 січня | Волсолл | 2:0 | Свонсі Сіті |
11 січня | Блекберн Роверз | 4:1 | Нортгемптон Таун |
11 січня | Астон Вілла | 5:1 | Редінг |
11 січня | Шеффілд Венсдей | 1:0 | Бернлі |
11 січня | Дербі Каунті | 5:1 | Бристоль Сіті |
11 січня | Донкастер Роверз | 1:0 | Сток Сіті |
11 січня | Рексем | 1:0 | Вест-Бромвіч Альбіон |
11 січня | Шеффілд Юнайтед | 2:1 | Лестер Сіті |
11 січня | Ньюкасл Юнайтед | 1:1 | Йорк Сіті |
15 січня Перегравання | Йорк Сіті | 1:2 | Ньюкасл Юнайтед |
11 січня | Тоттенгем Готспур | 2:2 | Манчестер Сіті |
15 січня Перегравання | Манчестер Сіті | 4:1 | Тоттенгем Готспур |
11 січня | Фулгем | 1:1 | Борнмут енд Боском Атлетік |
15 січня Перегравання | Борнмут енд Боском Атлетік | 0:2 | Фулгем |
11 січня | Барнслі | 0:1 | Бредфорд Парк-Авеню |
11 січня | Ковентрі Сіті | 1:2 | Сандерленд |
11 січня | Портсмут | 2:0 | Престон Норт-Енд |
11 січня | Вест Гем Юнайтед | 4:0 | Ноттс Каунті |
11 січня | Брайтон енд Гоув Альбіон | 1:1 | Грімсбі Таун |
14 січня Перегравання | Грімсбі Таун | 0:1 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
11 січня | Манчестер Юнайтед | 0:2 | Свіндон Таун |
11 січня | Плімут Аргайл | 3:4 | Галл Сіті |
11 січня | Бредфорд Сіті | 4:1 | Саутгемптон |
11 січня | Карлайл Юнайтед | 2:4 | Евертон |
11 січня | Клептон Орієнт | 1:0 | Бристоль Роверз |
11 січня | Олдем Атлетік | 1:0 | Вулвергемптон Вондерерз |
11 січня | Чарльтон Атлетік | 1:1 | Квінз Парк Рейнджерс |
16 січня Перегравання | Квінз Парк Рейнджерс | 0:3 | Чарльтон Атлетік |
11 січня | Арсенал | 2:0 | Челсі |
11 січня | Лідс Юнайтед | 8:1 | Крістал Пелес |
11 січня | Корінтіан | 2:2 | Міллволл |
15 січня Перегравання | Міллволл | 1:1 | Корінтіан |
20 січня Перегравання | Міллволл | 5:1 | Корінтіан |
11 січня | Ротергем Юнайтед | 0:5 | Ноттінгем Форест |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
25 січня | Ноттінгем Форест | 2:1 | Фулгем |
25 січня | Блекберн Роверз | 4:1 | Евертон |
25 січня | Астон Вілла | 3:1 | Волсолл |
25 січня | Мідлсбро | 1:1 | Чарльтон Атлетік |
29 січня Перегравання | Чарльтон Атлетік | 1:1 | Мідлсбро |
3 лютого Перегравання | Мідлсбро | 1:0 | Чарльтон Атлетік |
25 січня | Сандерленд | 2:1 | Кардіфф Сіті |
25 січня | Дербі Каунті | 1:1 | Бредфорд Парк-Авеню |
29 січня Перегравання | Бредфорд Парк-Авеню | 2:1 | Дербі Каунті |
25 січня | Свіндон Таун | 1:1 | Манчестер Сіті |
29 січня Перегравання | Манчестер Сіті | 10:1 | Свіндон Таун |
25 січня | Рексем | 0:0 | Бредфорд Сіті |
27 січня Перегравання | Бредфорд Сіті | 2:1 | Рексем |
25 січня | Ньюкасл Юнайтед | 3:1 | Клептон Орієнт |
25 січня | Портсмут | 0:1 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
25 січня | Вест Гем Юнайтед | 4:1 | Лідс Юнайтед |
25 січня | Міллволл | 4:0 | Донкастер Роверз |
25 січня | Галл Сіті | 3:1 | Блекпул |
25 січня | Олдем Атлетік | 3:4 | Шеффілд Венсдей |
25 січня | Гаддерсфілд Таун | 2:1 | Шеффілд Юнайтед |
25 січня | Арсенал | 2:2 | Бірмінгем Сіті |
29 січня Перегравання | Бірмінгем Сіті | 0:1 | Арсенал |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
15 лютого | Астон Вілла | 3:1 | Блекберн Роверз |
15 лютого | Шеффілд Венсдей | 5:1 | Бредфорд Парк-Авеню |
15 лютого | Ньюкасл Юнайтед | 3:0 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
15 лютого | Вест Гем Юнайтед | 4:1 | Міллволл |
15 лютого | Манчестер Сіті | 1:2 | Галл Сіті |
15 лютого | Гаддерсфілд Таун | 2:1 | Бредфорд Сіті |
15 лютого | Мідлсбро | 0:2 | Арсенал |
15 лютого | Сандерленд | 2:2 | Ноттінгем Форест |
19 лютого Перегравання | Ноттінгем Форест | 3:1 | Сандерленд |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
1 березня | Астон Вілла | 1:2 | Гаддерсфілд Таун |
1 березня | Вест Гем Юнайтед | 0:3 | Арсенал |
1 березня | Ньюкасл Юнайтед | 1:1 | Галл Сіті |
6 березня Перегравання | Галл Сіті | 1:0 | Ньюкасл Юнайтед |
1 березня | Ноттінгем Форест | 2:2 | Шеффілд Венсдей |
5 березня Перегравання | Шеффілд Венсдей | 3:1 | Ноттінгем Форест |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
22 березня | Арсенал | 2:2 | Галл Сіті |
26 березня Перегравання | Арсенал | 1:0 | Галл Сіті |
22 березня | Гаддерсфілд Таун | 2:1 | Шеффілд Венсдей |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1930
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |